Hakkımızda

Endüstriyel temizlikte Bayersan farkını görebilirisiniz.

Bayersan, Avrupa’nın önde gelen temizlik ürünleri üreticilerinden biridir. 2000 yılında kurulan aile işletmesi, kuruluşundan itibaren kalite ve hizmet anlayışı ile her yıl büyüme trendi kaydederek 62 ülkeye ihracatını gerçekleştirmektedir.

İstanbul, Silivri’de bulunan merkez ve üretim tesisimiz , AVM, hastane, fabrika, plaza, okul, havaalanı gibi alanların profesyonel temizliğinde kullanılan endüstriyel temizlik ekipmanı ve malzemelerinin üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. Üretim tesisimiz 5000 m2 kapalı üretim alanına sahiptir. Profesyonel çalışma ekibimiz ile en zorlu siparişlerin üstesinden gelebilmekteyiz.

Kalitenin önce geldiği yerde…

Bayersan olarak, müşterilerimizi dinlemekten ve ihtiyaçlarını karşılamaktan gurur duyuyoruz. Bu nedenle, tüm ürünlerimizi baştan sona müşteri ihtiyaçlarına göre tasarladık ve verimlilik için optimize ettik. Tüm temizlik ekipmanlarımız ergonomik ve işletmelerin maliyetlerini azaltacak şekilde tasarlanmıştır.

Aynı zamanda, kalite kontrol departmanımız, test standartlarımıza uygun olmayan hiçbir ürünün fabrikadan çıkmasına izin vermez. Müşteri memnuniyetini, ürettiğimiz ürünlerde standartlarımıza uygun sertifikalı ham maddeler kullanılarak sağlanmaktayız.

Üretim yelpazemiz 6 gruptan oluşmaktadır;

  • Cam Temizlik Ekipmanları
  • Zemin Temizlik Ekipmanları
  • Mop ve Mop Aparatları
  • Temizlik Setleri
  • Çok Amaçlı Kat Arabaları
  • Dış ve İç Cephe Temizlik Sistemleri

…ve müşteri hizmetleri önceliktir

Müşterilerimizin sürekliğinin sağlanması; Kaliteli ürün yelpazemiz ve verdiğimiz kaliteli hizmetle olmaktadır. Bayersan, verdiği her hizmette üst düzeyde müşteri memnuniyeti sunmaya kararlıdır. Ürünlerimizi ve sunduğumuz hizmeti, müşterilerimizin her birinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlamaktayız.

Çünkü amacımız temizlik malzemeleri söz konusu olduğunda size en iyisini sunmaktır. Bu nedenle her seferinde Bayersan tercihiniz olur. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren teslimat ve satış sonrasına kadar, hızlı sipariş işleme, hızlı teslimat süreleri ve düşük nakliye ücretlerinin yanı sıra hızlı, verimli ve nazik bir hizmet garantisi sağlarız.

Öyleyse neden başka bir yere gidelim? İşletmenize yardımcı olmak için neler yapabileceğimizi keşfetmek üzere kataloğumuz için info@bayersan.com.tr adresine e-posta gönderin.

Yüksek Kalite

Kaliteli üretim anlayışımızla her zaman memnuniyet sağlamaktayız.

Öncü Firma

İnovasyona ve Ar-Ge’ye verdiğimiz önemle tüm yeniliklere öncülük ediyoruz.

Üstün Deneyim

20 yıllık tecrübemizle ürettiğimiz ürünleri sizlere sunuyoruz.