RO (REVERSE OSMOZ) DIŞ CEPHE YIKAMA SİSTEMLERİ

Sistemlerimiz, çok sert su şartlarına göre tasarlamış olduğundan   dolayı yüksek performansı ve düşük sarf malzeme maliyetiyle Orta Doğu ve Türkiye  pazarında öncelikle tercih edilen bir üründür.  Orta Doğu  ve Türkiye’de su sertliği Batı Avrupa’ya göre 4-6 kat daha sert ve klorludur. Dolayısıyla, Reçine Bazlı Sistemlerin sarf maliyetleri Osmoz sitemlere göre  20-25 kat daha yüksektir.

Reverse Osmoz sistemimiz şebeke suyunu 4 aşamalı olarak filtrelerden geçirerek  saf su hale getirir.   Cam yüzey, kompozit panel veya granitle giydirilmiş cepheler saf su ile yıkandıktan sonra doğal halde kurumaya bırakılır. Suyun içinde mineral olmadığından dolayı doğal halde kuruyan su tanecikleri  yüzeyde leke izleri oluşturmaz.

Sarf Maliyet Avantajı; Sistemin en büyük özelliği kirli suyu dışarı atıp saf suyu teleskop kanalıyla cam yüzeye vermesidir. Dolayısıyla sistem,  su sertliği 350-650 TDS arasında olan bölgelerde her gün kullanılması durumunda aylık ortalama sarf malzeme maliyeti 50 TL’dir.

Yüksek Performans; Çok yüksek performanslı  saf su filtreleri kullanılmaktadır.

Yüksek Verimlilik; Vinçli sistemlere 30m2’de yapılan temizliği aynı sürede  Bayersan RO ile 250m2 yer temizlenir. Kısa zaman ve az eleman ile maliyetleri minimuma indirir.

Etkili Temizlik; Sistemin üzerinde dozajlama ünitesi olup kimyasal kullanımı zorunlu dış cephelerde gerekli oranda sisteme kimyasal vererek  yüzeydeki kirler temizlenir.

TELESKOPLAR, FIRÇALAR VE YEDEK PARÇALAR